KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 7245531
nr 724 5531
Tuschteckning
Okänd konstnär, Colusseum, 1700-/1800-tal, 19x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:26:48
850 kr
750 kr
900 kr
1.800 kr
1.300 kr
1.700 kr
3.200 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.500 kr
2.700 kr
2.900 kr
3.100 kr
6
3.500 kr